• zocentum

Вітаємо переможців Всеукраїнської акції «Фотозона: Фауна моєї Батьківщини»

З нагоди святкування 30-ти річчя незалежності України та з метою актуалізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання та охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття тварин КЗ «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» ЗОР взів участь у Всеукраїнській акції «Фотозона: Фауна моєї Батьківщини» яку провів Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, підсумки якого підведено в липні 2022 року.

Стали переможцями та нагороджені грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України наступні учасникі:


І місце

1 Вергелес Ірина, учениця 5-А класу Енергодарського багатопрофільного ліцею Запорізької області.

2 Голота Валентин, учень 5 класу Комунального закладу «Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради.

3 Жук Олександра, учениця 5-А класу Комунального закладу «Новомиколаївський навчально – реабілітаційний центр «Паросток» ім. В.А. Польського» Запорізької області

4 Зінченко Каріна, учениця 5 класу закладу загальної середньої освіти № 2 міста Токмак Запорізької області.

5 Ковпак Михайло, учень Опорного комунального закладу «Михайлівський навчально – виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» ім. Героя Радянського Союзу» І.А. Найдьонова Михайлівської селищної ради Василівського району Запорізької області.

6 Конєв Марк, учень 6-В класу Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Запорізької області.

7 Крахмальов Артем, учень Енергодарського навчально – виховного комплексу № 5 Енергодарської міської ради Запорізької області.

8 Лебідь Вероніка, вихованка гуртка «Друзяки», ученицю 3-Б класу Енергодарського навчально – виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад № 9» Запорізької області.

9 Марченко Вероніка, вихованка гуртка «Юні туристи – краєзнавці» Комунальної установи «Приморський центр дитячої та юнацької творчості» Приморської міської ради Бердянського району Запорізької області.

10 Мельник Ярослав, вихованець гуртка «Веселка», учня 2 – Б класу Енергодарського навчально – виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад № 9» Запорізької області.

11 Овчаренко Владислав, учень 10 класу Комунального закладу «Матвіївська загальноосвітня санаторна школа – інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Запорізької області.

12 Циганкова Катерина, учениця 7-В класу Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Бердянської міської ради Запорізької області.

13 Черних Іван, учень 7-А класу Енергодарського багатопрофільного ліцею Запорізької області.


ІІ місце

14 Агєєва Дар’я, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Мелітопольської міської ради Запорізької області.

15 Артюхов Ярослав, учень Енергодарського навчально-виховного комплексу № 5 Енергодарської міської ради Запорізької області.

16 Величко Анастасія, учениця комунального закладу «Михайлівський навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа» Михайлівської селищної ради Василівського району Запорізької області.

17 Вертегел Дар’я, учениця комунального закладу «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» Запорізької області.

18 Звонарьова Віталіна, учениця комунального закладу «Новомиколаївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Семенівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області.

19 Косич Лілія, учениця 7-А класу Енергодарського багатопрофільного ліцею Запорізької області.

20 Мосієнко Максим, учень Енергодарського навчально-виховного комплексу № 5 Енергодарської міської ради Запорізької області.

21 Тур Юлія, учениця 3-Б класу опорного закладу загальної середньої освіти «Новозапорізька школа Долинської сільської ради Запорізької області.

22 Федоровський Артем, учень 1 класу Бердянської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 1 Бердянської міської ради Запорізької області

ІІІ місце

23 Агєєва Дар’я, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Мелітопольської міської ради Запорізької області.

24 Вінніченко Івана, учня 3-В класу Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Бердянської міської ради Запорізької області.

25 Єфімов Данііл, учень 1-А класу Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Бердянської міської ради Запорізької області.

26 Каменяр Микита, учень 3 класу комунального закладу «Бердянська загальноосвітня санаторна школа – інтернат І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради.

27 Миронова Валерія, учениця 5 класу Запорізької гімназії Широківського ліцею № 2 Широківської селищної ради Криворізького району Дніпропетровської області.

28 Петуніна Софія, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Мелітопольської міської ради Запорізької області.

29 Синєок Діана, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Запорізької області.

30 Харченко Ваїд, учень 3-А класу комунальної установи «Поголівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступпенів № 2» Пологівської міської ради Запорізької області.

31 Шевчук Марія, учениця Енергодарського навчально -виховного комплексу № 5 Енергодарської міської ради Запорізької області.

32 Янаков Кирил, учень 5 класу комунального закладу «Інзівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Запорізької області.




28 переглядів0 коментарів