top of page
  • zocentum

Вітаємо переможців Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета»!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УЧАСНИКІВ ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЮННАТІВСЬКОГО ПРИРОДООХОРОННОГО РУХУ

«ЗЕЛЕНА ЕСТАФЕТА» 2022-2023 Н.Р. !


команди закладів загальної середньої освіти


Гран-прі


· команда середньої загальноосвітньої школи № 23 м. Львова (704 бали);


І місце


· команда комунального закладу «Плетеноташлицький ліцей» Злинської сільської ради Кіровоградської області (695 балів);


ІІ місце


· команда комунального закладу «Жмеринський ліцей № 1» Жмеринської міської ради Вінницької області (662 бали);


· команда Радивілівського ліцею № 1 Радивілівської міської ради Дубенського району Рівненської області (589 балів);


· команда Криворудського ліцею Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області (588 балів);


ІІІ місце


· команда Павлівського ліцею Васильківської селищної ради Дніпропетровської області (565 балів);


· команда Опорного навчального закладу біотехнологічного ліцею «Радовель» Олевської міської ради Коростенського району Житомирської області (544 бали);


· команда Леськівського ліцею з початковою школою та гімназією Леськівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (522 бали);


учасники фінального етапу


· команда Лисичанського ліцею № 4 Лисичанської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області (457 балів);


· команда Уманської гімназії № 11 Уманської міської ради Черкаської області (380 балів);


· команда Попаснянського ліцею № 21 Попаснянської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області (377 балів);


· команда Старотроянівського закладу загальної середньої освіти Суворовської селищної ради Ізмаїльського району Одеської області (290 балів);


· команда комунального закладу загальної середньої освіти «Балабинська гімназія «Престиж» Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області (245 балів);


· команда Шумського опорного закладу загальної середньої освіти Шумської міської ради Тернопільської області (235 балів);


· команда Тетіївського ліцею № 2 Тетіївської міської ради Київської області (201 бал);


· команда Удачненської загальноосвітньої школи І-III ст. Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області (134 бали);



команди закладів позашкільної освіти


Гран-прі


· команда комунального закладу «Вінницька обласна станція юних натуралістів» Вінницької області (679 балів);


І місце


· команда комунального закладу Шосткинської міської ради Сумської області «ЕкоЦентр Сергія Корнієнка» (656 балів);


ІІ місце


· команда Центру дитячої і юнацької творчості «ЗОРІТ» Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області, гурток «Екологічне краєзнавство» (634 бали);


· команда комунального закладу «Дитячий екологічний центр» Кам’янської міської ради Дніпропетровської області (607 балів);


ІІІ місце


· команда комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» (569 балів);


· команда комунального закладу «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради (гурток на базі Запорізької гімназії № 71 з поглибленим вивченням іноземної мови Запорізької міської ради Запорізької області) (550 балів);


· команда комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» (549 балів);


учасники фінального етапу


· команда комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» Чернігівської обласної ради (425 балів);


· команда Центру позашкільної освіти Тетіївської міської ради Київської області, творче об’єднання гуртківців «Лідер» (317 балів);


· команда Донецького обласного еколого-натуралістичний центру Донецької області, гурток «Відповідальне споживання» (284 бали);


· команда Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання, гурток «Юний еколог-дослідник» (123 бали).



136 переглядів0 коментарів
bottom of page