• zocentum

Вітаємо переможців Всеукраїнського природоохоронного конкурсу «Годівничка»

З метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи і практичних дій з охорони та збереження орнітофауни комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості» Запорізької обласної ради взяв участь у конкурсі «Годівничка», (організатор Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України), учасниками якого стала учнівська молодь 1-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.


Підсумки проведення Всеукраїнського природоохоронного конкурсу «Годівничка» (наказ НЕНЦ від «12» серпня 2022 р. № 60)


І. Переможці природоохоронного Всеукраїнського конкурсу серед школярів та учнівської молоді нагороджені грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України:

І місце (95 балів)

- учнівський колектив 6 класу КЗ «Навчально-виховний комплекс «Новоолексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області;

ІІ місце (80 балів)

- Кара Віталій, учень 11 класу КЗ «Навчально-виховний комплекс

\ «Новоолексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний

навчальний заклад» Приморської міської ради Запорізької області;

- Овдієнко Поліна, Овдієнко Даниїл, учні КЗ «Кам’янсько-Дніпровська ЗОШ I-III №3» Кам’янсько-Дніпровської міської ради Василівського району Запорізької області;

- Веретеніна Наталя, учениця КЗ «НВК «Дитячий садок-ЗОШ I-III ступенів» Василівського району Запорізької області;

- Панченко Даша, учениця 9 класу КЗ «Навчально-виховний комплекс «Новоолексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області;

- учнівський колектив 3-А класу ОЗ загальної середньої освіти

«Новозапорізька школа» Долинської сільської ради Запорізького району

Запорізької області;

- учнівський колектив 3-Б класу ОЗ загальної середньої освіти «Новозапорізька школа» Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області;

- учнівський колектив 8-А класу Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Бердянської міської ради Запорізької області;

- Чемерис Надія, учениця 9 класу КЗ «Навчально-виховний комплекс «Новоолексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області;


ІІІ місце (60 балів)

- Ганчева Діана, учениця 8 класу КЗ «Навчально-виховний комплекс «Новоолексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області;

- Марков Богдан, учень 6 класу КЗ «Навчально-виховний комплекс «Новоолексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Приморського району Запорізької області;

- Матчанова Діана, учениця 7 класу КЗ «Навчально-виховний комплекс «Новоолексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області;

- Регещук Вікторія, учениця 8 класу КЗ «Навчально-виховний комплекс «Новоолексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області.

- Стоянов Михайло, учень 6 класу КЗ «Навчально-виховний комплекс «Новоолексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області;

- учнівський колектив 1-9 класів комунального закладу «Успенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської міської ради Пологівського району Запорізької області;

- учнівський колектив 8 класу КЗ «Загальної середньої освіти I-III ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області;

- учнівський колектив комунальної установи «Пологівська ЗОШ І-ІІ ступенів №6» Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області.


II. Переможець Всеукраїнського природоохоронного конкурсу «Годівничка» нагороджена грамотою Національного екологонатуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України педагогічний працівник:


ІІ місце

- Школьна Валентина, вчитель біології КЗ «Кам`янсько-Дніпровська ЗОШ IIII №3» Камянсько-Дніпровської міської ради Василівського району Запорізької області.


ІІІ. Отримали подяки Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України керівникі юннатівських робіт, які посіли призові місця, за високий професіоналізм, творчий підхід та формування екологічної свідомості учнів:

- Антоненко Олена Володимирівна, вчитель географії Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Бердянської міської ради Запорізької області;

- Захарюта Наталія Сергіївна, вчитель ОЗ загальної середньої освіти «Новозапорізька школа» Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області;

- Сасанчина Марина Василівна, вчитель ОЗ загальної середньої освіти «Новозапорізька школа» Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області;

- Скороход Г.І., вчитель КЗ «Загальної середньої освіти I-III ступенів «Успіх» Новобогданівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області;

- Тангарова Світлана Вікторівна, вчитель біології КЗ «Навчально-виховний комплекс «Новоолексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області;

- Халак К.І., вчитель комунальної установи «Пологівська ЗОШ І-ІІ ступенів №6» Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області;

- Школьний І.П., Школьна В.В., Овдієнко М.В., Щедріна Ю.С., вчителя КЗ «Кам`янсько-Дніпровська ЗОШ I-III №3» Камянсько-Дніпровської міської ради Василівського району Запорізької області.



35 переглядів0 коментарів