top of page
  • zocentum

ВІТАЄМО !!!

переможців фінального етапу Всеукраїнського юнацького

фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2023»

(наказ НЕНЦ від «28» березня 2023 р. № 37)


Номінація 1 - «Краща фоторобота»

І місце

- Ведмедьова Олександра, здобувача освіти Максимівського ліцею Михайло-Лукашівської сільської ради Запорізької області (керівник проекту - Ведмедьова Валентина Олександрівна).

- Карпенко Кароліну, здобувачку освіти Максимівського ліцею Михайло- Лукашівської сільської ради Запорізької області (керівник проекту - Ведмедьова Валентина Олександрівна).

- Дзюзяк Софію, Пінчук Ангеліну здобувачок освіти Енергодарської гімназії № 4 Запорізької області (керівник проекту - Смиковська Тетяна Миколаївна).

- Карпову Марину, здобувачку освіти Запорізької гімназії № 63 (керівник

проекту - Щербіна Альона Олександрівна).

- Баланюк Вікторію, здобувачку освіти Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Запорізької області (керівник проекту - Кіндій Руслана Анатоліївна).


ІІ місце

- Литвиненко Софію, здобувачку освіти Максимівського ліцею Михайло-укашівської сільської ради Запорізької області (керівник проекту -Ведмедьова Валентина Олександрівна).

- Сергієнко Дар'ю, здобувачку освіти КЗ "Матвіївська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І-ІІІ ступенів" ЗОР Запорізької області (керівник проекту - Неумоіна Анна Олександрівна).

- Гах Олександру, здобувачку освіти Гімназії №7 Енергодарської міської ради Василівського району Запорізької області (керівник проекту - Горшкова Оксана Сергіївна).

ІІІ місце

- Губчик Вікторію, здобувачку освіти Дніпровського ліцею Петро-Михайлівськоі сільські ради Запорізької області (керівник проекту -Росіхіна Ірина Вікторівна).

- Рабешка Віталія, здобувача освіти Опорного закладу освіти "Матвіївськийзагальноосвітній навчально-виховний комплекс "Всесвіт" Матвіївськоїсільської ради Запорізької області (керівник проекту - Рабешко Вадим Віталійович).

- Будза Івана, здобувача освіти Енергодарської гімназії №5 Енергодарської міської ради Василівського району Запорізької області (керівник проекту - Авдєєва Галина Іванівна).

- Стельмах Анастасію, здобувачку освіти Максимівського навчально-виховного комплексу Михайло-Лукашівської сільської ради Запорізької області (керівник проекту - Ведмедьова Валентина Олександрівна).

- Остапенка Дмитра, здобувача освіти Запорізької гімназії № 6 Запорізької

міської ради Запорізької області (керівник проекту - Божко Неля Анатоліївна).

- Сусоєва Тимура, здобувача освіти Балабинської гімназії "Престиж" Запорізької області (керівник проекту - Передерій Катерина Павлівна).

- Земляну Катерину, здобувачку освіти КЗ «Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради (керівник проекту - Бойко Любов Андріївна).

- Закржевську Анну, учасницю гуртка "Географічне краєзнавство", здобувачку освіти Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту Запорізької області (керівник проекту - Закржевська С.М.).

- Звенигородську Богдану, здобувачку освіти Запорізької гімназії №107 Запорізької міської ради Запорізької області (керівник проекту – Конєва Марія Іванівна).

- Ковальову Ангеліну, здобувачку освіти, вихованку гуртка "Природа та екологія" ДП "ЗМБС" на базі Запорізької гімназії №11 Запорізької міської ради Запорізької області (керівник проекту - Романенко Катерина Віталіївна).

- Мартиненко Марію, здобувачку освіти Михайло – Лукашівського ліцею Михайло - Лукашівської сільської ради Запорізької області (керівник проекту - Мартиненко Тетяна Леонідівна).

Номінація 2.: «Кращий відеоролик (відеокліп)»


ІІ місце

- Кучерявого Віталія, здобувача освіти ЗПО "Станція юних техніків" Запорізької міської ради Запорізької області (керівник проекту – Плаксін Андрій Леонідович).

ІІІ місце

- Солодку Вероніку, здобувачку освіти КЗ "Кам'янська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради Запорізької області (керівник проекту - Полоннік Наталія Вікторівна).

Номінація 3. «Краща анімація»

І місце

- Тихомирова Кирила, здобувача освіти Енергодарської гімназії № 5 Енергодарської міської ради Василівського району Запорізької області (керівник проекту - Каплій О.О.).

- Бехтеренка Глєба, здобувача освіти Запорізької гімназії №71 з поглибленим вивченням іноземної мови Запорізької області (керівники проекту - Тарасова Т.О., Федорець Л.М.).

ІІ місце

- Лабажевську Марію, здобувачку освіти Енергодарської гімназії №2 Запорізької області (керівник проекту - Мильнікова Наталія Валеріївна).

ІІІ місце

- Зленську Олександру, здобувачку освіти КЗ "Спеціалізована школа - загальноосвітній навчальний заклад №1 І-ІІІ ступенів м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів" Приморської міської ради Бердянського району Запорізької області (керівник проекту - Зленська Альона Леонідівна).

- Заболотнєву Соломію, здобувачку освіти КЗ "Спеціалізована школа - загальноосвітній навчальний заклад №1 І-ІІІ ступенів м. Приморська з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів" Приморської міської ради Бердянського району Запорізької області (керівник проекту - Зленська Альона Леонідівна).



132 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page