top of page
  • zocentum

День милих «хвостиків»

До Європейського Дня кота, який відзначається екологами 17 лютого, в гуртках «Екологічний театр» та «Юні флористи» (керівники Кухаренко Т.П., Червакова А.В.) проведені заняття на яких вихованці дізналися багато цікавих фактів про своїх  домашніх пухнастиків. Педагоги ЗОЦЕНТУМ нагадали, що в 1992 році італійська журналістка Клауді Ангелетті  виступила з ініціативою святкувати День кота і тепер у Європі його відзначають щороку 17лютого. Це народне і громадське свято, бо любов до котів настільки велика, що у них обов’язково мало з’явитися спеціальне свято. А яка величезна кількість екзотичних порід котів виведена людиною. А ще діти дізналися, що:

- коли кіт починає тертися об людину, то він позначає свою територію. Якщо це відбувається регулярно, можете бути впевнені, що ви вже є власність кота;- коти впевнені, що ваша квартира належить їм, а ви в ній живете, щоб доглядати їх;

- кішки знижують ризик інфарктів та інсультів у своїх власників на третину;- нявкання кішок складається з 100 інтонацій, а гавкання собаки – лише з десяти;- близько 70% свого життя кішки сплять.

Гуртківці поділилися секретами утримання та догляду за різними породами котиків та представили своїх домашніх улюбленців.

Всіх вітаємо з Днем кота!!!

Також відео заняття:

42 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page