top of page
  • zocentum

До уваги учасників МАН!

Оновлено: 19 трав. 2022 р.

Шановні колеги!


Надсилаємо Вам інструкцію для учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:


1. Заочне оцінювання та академічна доброчесність. Заочне оцінювання дослідницьких робіт проводить журі секції, дотримуючись вимог до написання, оформлення та представлення дослідницьких робіт згідно з Правилами (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0441-21#n7 Додаток 2).


Усі роботи перед оцінюванням перевіряють системою Unicheck, результати перевірки надають членам журі для аналізу. У разі встановлення членами журі, що текстові спів падіння, висвітлені Unicheck, є плагіатом, або у разі виявлення іншого порушення академічної доброчесності (фальсифікації, фабрикації даних тощо) – оргкомітет ІІІ етапу дискваліфікує роботу з Конкурсу.


2. Постерний захист – це безпосереднє онлайн-спілкування учасника Конкурсу із членами журі у формі питань-відповідей на основі постера до проєкту.


Графік постерних захистів відділень та секцій буде оприлюднено до 25 травня 2022 року. Графік персонального підключення для кожного учасника буде оприлюднено не пізніше ніж за 7 днів до початку роботи відповідної секції.


Тривалість кожного захисту до 15 хвилин:

- технічне налаштування та перевірка зв’язку – до 2 хвилин,

- для представлення проєкту – до 3 хвилин,

- відповіді на запитання журі – від 7 до 10 хвилин.


Просимо завчасно потурбуватись про доступ до стабільного інтернет-зв’язку та наявність технічних пристроїв, що підтримують двосторонній відеозв’язок.


Журі прагне:

- розібратися в проєкті учасника,

- перевірити знання учасника за темою дослідження та у відповідній галузі знань;

- з’ясувати самостійність виконання дослідження.


Постер – це вертикально розміщений плакат в електронному вигляді, що оформлюється українською мовою (за винятком секцій відділення мовознавства). На постер виноситься науковий апарат дослідження (мета і завдання проєкту, матеріали та методи його виконання, об’єкт, предмет, результати й висновки), саме він є відправним пунктом комунікації. Рекомендації, щодо постерного захисту та оформлення постера доступні на YouTube-каналі Малої академії наук України за посиланням https://www.youtube.com/playlist?list=PLffzypciL6QI43eWhtdTkLb_gxSG0pLTx.


Нагадуємо, що під час роботи журі на постерному захисті дозволяється присутність лише учасників у відповідній секції, секретаря секції та членів оргкомітету відповідного етапу Конкурсу. Не можна передавати свій лінк для підключення стороннім особам, родичам чи керівникові, заборонено радитися щодо питань журі, приймати підказки у будь-якій формі. У разі порушення учасником правил організаційний комітет Конкурсу має право дискваліфікувати такого учасника.


3. Наукова конференція передбачає презентацію учасником лише найбільш суттєвих результатів дослідження. Дозволить оцінити вміння учасника обирати основне й презентувати його, спрямована на формування розуміння того, як оприлюднюється й поширюється нове наукове знання. У 2022 році наукова конференція буде відбуватись дистанційно та заочно. Кожен учасник повинен заздалегідь записати відео свого виступу на конференції тривалістю до 7 хвилин, але в жодному разі не більше. На відео має бути видно обличчя учасника. Відео слід завантажити на платформу YouTube та надіслати оргомітету лінк на нього (не сам файл із відео!)


Завданням учасника є презентувати журі найвагоміші здобутки свого дослідження, чи окремий аспект дослідження, який, з точки зору учасника, є важливим.


На початку відео кожен учасник має представитись і вказати з якої він/вона області/міста чи села, а також озвучити, про яку саме частину свого проєкту розповідатиме і чому, вважає найбільш важливою саме її. У відео НЕ потрібно озвучувати науковий апарат дослідження (об’єкт, предмет, методи тощо).


Стильове оформлення відео – на розсуд учасника. Трансляція повноекранної презентації (наприклад, PowerPoint, Prezi), може бути супроводом для виступу учасника, але не є обов’язковою вимогою. Для запису відео можна використати онлайн-платформу Zoom або GoogleMeet.


Завантаження відео на платформу YouTube покроково:


1. В акаунті на платформі YouTube (прив’язаному до пошти @gmail) завантажити відео за таким алгоритмом «Створити – Завантаження відео – Обрати відео».

2. Назвати відео у форматі «Секція. Назва роботи».

3. У вкладці «Видимість» обрати функцію «Не для всіх» та зберегти відео.

4. Свій постер та посилання на відео на YouTube учасники повинні завантажити в гугл-форму за посиланням https://forms.gle/j4SFJPtU3KGZkN3E7 до 9 червня 2022 року (включно).

5. Результати ІІІ етапу Конкурсу буде оголошено в останній день програми заходу на урочистій церемонії (після завершення роботи всіх відділень ІІІ етапу).


Проміжні результати (заочне оцінювання дослідницьких робіт, постерний захист, наукова конференція) під час Конкурсу не оприлюднюються.


Офіційного листа НЦ "МАНУ" буде надіслано пізніше


З повагою, оргкомітет ІІІ етапу Конкурсу-захисту!


1 012 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Kommentare


bottom of page