top of page
  • zocentum

ДЯКУЄМО!

Колектив Запорізького обласного еколого-натуралістичного центру, висловлює щиру подяку всім учасникам, які долучилися у цей нелегкий для всіх час, до блиц-конкурс українського патріотичного смайлу до Дня українського козацтва та Дня захисника України

З 24 листопада по 14 жовтня Запорізьким обласним еколого-натуралістичним центром було проведено блиц-конкурс українського патріотичного смайлу до Дня українського козацтва та Дня захисника України.

На сучасному етапі розвитку України процес патріотичного виховання дітей та молоді повинен мати випереджувальний характер, відповідати віковим і сенситивним періодам розвитку дитини та особистісним характеристикам, ґрунтуватися на духовно-моральних особливостей.

Участь у блиц-конкурсі українського патріотичного смайлу до Дня українського козацтва та Дня захисника України сприяла вихованню національно-патріотичному світогляду, любові та інтересу до рідного краю.

В заході прийняло близько 250 здобувачів освіти міста Запоріжжя та Запорізької області.


197 переглядів1 коментар

1 comentario


Ирина Валериевна
Ирина Валериевна
07 dic 2022

Добрий день. Ми надсилали 10 робіт. З них жодної нема на диску. З усіма роботами учасників можливо ознайомитись за посиланням. Виходить, що не з усіма. Скажіть, будь ласка, за яким принципом розміщені роботи? Діти засмучені.

Me gusta
bottom of page