top of page
  • zocentum

ЗАПРОШЕННЯ У ЛІТНЮ ШКОЛУ МАН-2022!

Оновлено: 18 черв. 2022 р.

Шановні учні та педагоги закладів освіти Запорізької області!


Запрошуємо вас на заняття Обласної Літньої школи МАН - 2022, яку заплановано провести у дистанційному форматі з 20 до 30 червня 2022!

Незважаючи на складну ситуацію у країні та часткову окупацію нашої області, ми вважаємо, що науковий пошук юними дослідниками не має зупинятися!

Якщо ви - молоді та допитливі, наполегливі та готові до наукового пошуку і зараз знаходитеся у безпеці – чекаємо вас на заняттях у Літній школі, яка цьогоріч буде працювати за двома напрямками: гуманітарно-природничий та науково-технічний.

Організатори Школи та викладачі провідних вузів області спробують навчити вас розгледіти проблеми і працювати над ними, знаходити нову інформацію в результаті аналізу наукових текстів, структурувати зібраний матеріал та результати свого наукового пошуку. Програмою школи передбачено онлайн заняття, групові консультації, самостійна робота учасників тощо.


Навчання відбуватиметься дистанційно: як заочно (текстові файли, презентації тощо), так і з використанням інтернет-ресурсів Google meet та Zoom. Про зарахування у навчальну групу Літньої школи учні будуть повідомлені на електронну адресу, зазначену в формі реєстрації, або підключені до групи у Viber або Telegram (Літня школа МАН-2022).


Координатори Літньої школи МАН-2022:

гуманітарно-природничий напрям - завідувачка організаційно-масового відділу (з питань роботи з талановитою молоддю та МАН) КЗ «Центр туризму» ЗОР Шелегеда Олена Романівна, тел. 067 6186135, ел. пошта: man_zoctkum@ukr.net;

науково-технічний напрям завідувач науково-технічного відділу ЗОЦ НТТУМ «Грані» Тамкович Ірина Олександрівна; тел.: 066 634 92 04, ел. пошта: centr.grani.man@gmail.com

Щоб стати слухачем Літній школі МАН вам потрібно заповнити Google форму до 19.06.2022 у відповідному напрямку:
93 перегляди0 коментарів

Comentarios


bottom of page