top of page
  • zocentum

КОНСТИТУЦІЯ ВІД А ДО Я

Конституція – основний Закон України, що визначає її державний та суспільний лад, правову систему, проголошує і закріплює основні права і обов'язки громадян, окреслює компетенції і повноваження законодавчої, виконавчої та судової влади.

З метою ознайомлення дітей з основами Конституції України, формування уявлення про права і обов'язки громадянина, виховання патріотизму та любові до своєї країни, педагогами комунального закладу «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради для вихованці до Дня Конституції України 27-28 червня було проведено захід «Правова абетка «Конституція від А до Я»».

Під час заняття здобувачі освіти дізналися про структуру і головні положення Конституції України; зрозуміли, як вона впливає на їхнє життя і діяльність держави. Вихованці навчилися розрізняти свої права та обов'язки, усвідомили важливість їх дотримання для гармонійного життя в суспільстві. Через інтерактивні завдання та квести діти ознайомилися з основами державного устрою України, зокрема, з роллю різних гілок влади та їх взаємодією; державними символами країни. Під час групових завдань та обговорень, навчились працювати в команді, висловлювати свої думки і слухати інших.

Захід допоміг дітям не тільки отримати нові знання, але й усвідомити важливість активної громадянської позиції та дотримання законів в сучасному суспільстві.Правова абетка «Конституція від А до Я»
.pptx
Завантажити PPTX • 7.15MB7 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page