top of page
  • zocentum

Міжнародний день птахів

Щорічно 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів (International Bird Day). До важливого екологічного свята, яке покликане привернути увагу всіх людей до проблеми зникнення багатьох видів птахів та збереження наших пернатих друзів, активно долучились вихованці Запорізького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Діти під час занять дізнались цікаві факти про птахів: від кого походять птахи, скільки важать пір’я та кістки, ознайомились з візуальними і звуковими сигналами для спілкування птахів, що за наука – орнітологія, який найменший  птах у світі, яка пташка літає назад, найнебезпечніший птах на Землі.

Разом з педагогами та батьками юннати також розпочали виконання завдань обласних етапів Всеукраїнських конкурсів «Горобець хатній (Passer domesticus) – птах року 2024» та «День зустрічі птахів».

Простори української землі насичені неоціненними дарами природи. А птахи – це  особливий і дивовижний світ. Збереження цього дивосвіту для себе і для нащадків – обов’язок кожного з нас. Тому сьогодні, всі любителі пернатих можуть спорудити домівку для птахів, вийти на прогулянку і погодувати їх.57 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page