top of page
  • zocentum

Проведено обласний конкурс «Новорічна композиція»

Комунальним закладом «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради традиційно в грудні проводиться обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», метою якого є бережливе ставлення до природи та її збереження, залучення дітей до творчої та пізнавальної діяльності, формування практичних умінь та навичок учнів у виготовленні композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику. Конкурс проводиться за номінаціями: новорічна композиція, стилізована ялинка, новорічний вінок, новорічний подарунок, новорічний букет.

            На конкурс було представлено більше 400 творчих робіт з 103 закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, закладів загальної середньої освіти із інтернатами Запорізької області.

         Кращі композиції, за оцінкою журі, надіслано на Всеукраїнський етап конкурсу до м. Києва в Національний еколого-натуралістичний центр.

         Роботи учасників конкурсу були презентовані на обласній виставці «Новорічне диво». Більшість святкових подарунків були передані на фронт воїнам Збройних Сил України та героям, які знаходяться на реабілітації. Захисники подякували дітям за новорічний сюрприз, який подарував їм позитивні емоції і підняв бойовий дух.

Це є вклад учнів у Перемогу України!
491 перегляд0 коментарів

コメント


bottom of page