top of page
  • zocentum

Проведено обласний методичний фестиваль

22 листопада 2023 року методичною службою ЗОЦЕНТУМ для керівників гуртків еколого-натуралістичного напрямку проведено обласний методичний фестиваль: «Розвиток та саморозвиток учасників педагогічного процесу як умова забезпечення якості еколого-натуралістичної освіти».

Мета фестивалю, який проходив у змішаному форматі – професійний розвиток педагогічних працівників, обмін досвідом інноваційної діяльності.

На фестивалі, в якому взяли участь 32 педагоги, обговорили професійні та організаційні виклики, які стоять перед керівниками гуртків еколого-натуралістичного напрямку: формування внутрішньої системи забезпечення якості еколого-натуралістичної освіти в ЗОЦЕНТУМ; шляхи підвищення фахової майстерності педагогів; впровадження інноваційних методик та форм роботи в гурткову діяльність. Зроблено аналіз участі педагогів у фахових конкурсах.

Розглянуті сучасні методи професійного самовдосконалення: оволодіння навичками самоорганізації і саморегуляції, порівняльний самоаналіз діяльності як стимул до подальшого саморозвитку педагогічної майстерності, метод «портфоліо» тощо.

Зверталась увага на реалізацію низки проєктів з популяризації науки серед дітей та молоді під час акції «Дні науки» в м. Запоріжжя.

Надзвичайно важливим для продовження якісної онлайн-освіти розкрито питання інформаційно-цифрової компетентності як показника фаховості керівника гуртка. На фестивалі керівники гуртків поділились досвідом застосування сучасних педагогічних стратегій та технологій проведення гурткових занять у дистанційному та змішаному форматі на прикладі віртуального ресурсу Labster, використання ресурсу Canva для проєктних робіт; Мozaweb – в вивченні курсу «Біологія людини», онлайн інструментів для організації дистанційного навчання у початковій школі, віртуальної експедиції: подорож за межі звичайного для дошкільників.

Також педагоги поділилися цікавими ідеями активізації пізнавальної діяльності вихованців, застосування тимбілдингових вправ для згуртування колективу вихованців тощо.

Практичними психологами ЗОЦЕНТУМ і закладу дошкільної освіти № 194 «Кобзарик» м. Запоріжжя розглянуті проблеми ментального здоров’я: кризові явища в психології керівника гуртка і психології окремої дитини; психологія виживання в несприятливих соціально-економічних умовах; панічна атака та техніки повернення до зони стійкості.

Всі учасники обласного методичного фестивалю: «Розвиток та саморозвиток учасників педагогічного процесу як умова забезпечення якості еколого-натуралістичної освіти» отримали Сертифікати спікерів і учасників фестивалю.

Висловлюємо подяку всім учасникам фестивалю та запрошуємо до подальшої співпраці, аби наші вихованці мали успішний старт у майбутнє.програма
.docx
Завантажити DOCX • 17KB

57 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page