top of page
  • zocentum

Програма стажувань в STEAM дівчат у Запоріжжі

Запрошуємо вихованок гуртків Запорізького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та зацікавлену молодь від 16 до 22 років взяти участь у профорієнтаційній програмі стажувань в STEAM для дівчат у Запоріжжі. Тижнева програма включає в собі заняття і консультації з провідною фахівчинею в HR, заняття з ораторського мистецтва і самопрезентації, екскурсії в кожному з напрямків STEAM у нашому місті, надихаючі зустрічі, групи підтримки та ще безліч активностей.

STEAM це термін, який включає science - науку, technology - технології, engineering - інженерію, art - мистецтво та math - математику. Ми прагнемо, щоб більше дівчат знаходили себе в професіях, пов’язаних з наукою, технологіями і інженерією. Україна потребує нових натхненних спеціалісток для повоєнної відбудови, і ми впевнені - ви станете одними з них.

Програма пройде з 11 по 16 грудня. Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVgEOgC7NhpIOmHf4q3zA6GZapS91P-N7iaFiN6dMdpNlzjg/viewform


Ініціативу «Stream for STEAM” реалізовано ГО «Молодь онлайн» за сприяння ПРООН в Україні в межах проєкту «EU4Recovery — розширення прав і можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки ЄС.

42 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page