top of page
  • zocentum

Підведено підсумки акції «Всесвітній день прибирання»

Всесвітній день прибирання згуртував багатьох над глобальною проблемою, дав світові спільну мету – врятувати планету від сміття. І це стало прекрасною нагодою показати своїми ділами наскільки ти любиш навколишній світ.

В цьому році до щорічної міжнародної соціально-екологічної акції «Всесвітній день прибирання», яка проходила під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою» (з дотриманням обмежень воєнного часу та враховуючи норми безпеки) долучились педагоги та вихованці багатьох закладів освіти Запорізької області.

Колектив Підгірненської гімназії Новомиколаївської селищної ради Запорізького району працював у форматі: родинне прибирання прибудинкових територій, прибирання біля пам’ятника загиблих воїнів, прибирання територій установ, висаджування квітів, кущів біля прибудинкових територій.


Вихованці гуртків ЗОЦЕНТУМ на базі Кушугумської гімназії «Інтелект» сортували побутове сміття, робили цифрове прибирання гаджетів, упорядковували власні присадибні ділянки та прибудинкові території Кушугумської громади.

Позашкільним навчальним закладом «Центр естетичного виховання Хортицького району» Запорізької міської ради проведено еко-акцію «Я обираю жити на чистій планеті», онлайн-челендж «Цифрове прибирання» та онлайн-лекцію «ECO — LIFESTYLE!».

Учні Запорізької гімназії № 95 Запорізької міської ради провели цифрове прибирання.

Вихованці гуртка ЗОЦЕНТУМ на базі ОЗ Михайлівського навчально - виховного комплексу імені О.Т. Слободчикова Михайлівської сільської ради Запорізького району висадили кущі хризантеми та айстри на клумбі біля церкви.Екоактивісти Запорізької гімназії № 45 за декілька тижнів зібрали та відвантажили багато вторинної сировини, прибирали на пришкільних ділянках , доглядали за вирощеними квітами та деревами!


Учні Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Запорізької міської ради упорядкували територію навколо школи, збирали сміття та листя.


У позашкільному навчальному закладі «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради вихованці та батьки прибирали прилеглі до філій території.

Учні Софіївської гімназії Новомиколаївської селищної ради Запорізького району працювали на присадибних ділянках.


Пам’ятаймо, не потрібно чекати Всесвітнього дня прибирання, #побачивприбери , адже саме маленькими щоденними зусиллями кожного з нас ми вбережемо нашу планету!

50 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page