top of page
  • zocentum

Шановні педагоги, практичні психологи закладів освіти усіх типів!

Запрошуємо 28-29 лютого 2024 року до участі в обласному психолого-педагогічному тренінгу «Змістовне наповнення  психологічної просвіти учасників освітнього процесу відповідно до умов воєнного та повоєнного часу», який проводиться комунальним закладом «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради спільно з викладачами факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету.

В програмі тренінгу розкривається проблема психологічної просвіти в контексті умов воєнного часу, коли населення країни перебуває у кризових умовах та переживає наслідки травматичних подій. Фахівці психологи визначать зміст, основні завдання, роль та форми психологічної просвіти в освітньому закладі. Також психологи закладів освіти нададуть практичні поради щодо подолання та профілактики стресу.

Участь у тренінгу - безоплатна,  зареєстровані учасники заходу отримають сертифікат (15 годин).

Для участі необхідно до 25.02.2024 року зареєструватися за посиланням, кількість учасників обмежена: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclmpysVW8u2EEQGe6JvynP9WlzPabvsYbvrqKbf8rdLJdO2Q/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Захід відбудеться 28-29 лютого 2024 року в дистанційному форматі о 14-00 на платформі Google Meet.

Посилання для підключення та програма заходу будуть надіслані зареєстрованим учасникам на вказану пошту. 

 

 

Контактна особа: (099) 791-69-25 Ткаченко Тетяна Василівна - завідуюча методичним відділом ЗОЦЕНТУМ.48 переглядів1 коментар

1 Comment


konstsv16
Feb 19

Добрий день!

Актуально! Дуже хотіла бути учасником тренінгу «Змістовне наповнення психологічної просвіти учасників освітнього процесу відповідно до умов воєнного та повоєнного часу».

Але не можу зареєструватись.

Дякую.


Like
bottom of page