top of page
  • zocentum

16 травня День любові до дерев

16 травня гуртківці Центру відзначили День любові до дерев і ознайомились з дуже цікавими фактами:

Дерево Дракона

         На острові Тенеріфе є унікальне за своїм зовнішнім виглядом Дерево Дракона. Вчені не можуть точно визначити його вік, тому що стовбура як такого  у цього дива природи немає. Дерево тримається  за рахунок найтоншого переплетіння де безліч стебел, які міцно  чіпляються один за одного і утворюють щось на зразок колони. Над цим імпровізованим стовбуром є навіс з листя. Рослина виділяє сік, коли з нього зрізують листя і кору, який  місцеві називають драконячою кров'ю. Дерева вважають цілющим і активно використовують в народній медицині.


Дерево Життя

В самому центрі пустелі Бахрейну, серед гарячих пісків без жодних  ознак рослинності протягом ось уже 400 років височіє самотня акація, яку називають Деревом Життя. Ніхто не може точно сказати, як це рослина може кілька століть існувати без видимих джерел цілющої вологи  і нормального ґрунту. Деякі стверджують, що ця акація родом з  міфічного Едему і володіє особливою силою.


Запорізький дуб, також Запорізький дуб – пам'ятка первісних дубових пралісів Подніпров'я. Вік дерева нараховує понад 700 років. Розташований у правобережній частині Дніпровського району міста Запоріжжя, в межах  колишнього селища Хортиця (верхня Хортиця), на перетині вулиць Тараса Бульби та  Нечипора Дейкуна.


Гіперіон -  екземпляр Секвої  вічнозеленої (Sequoia sempervirens), що росте в національному парку «Редвуд»  в північній Каліфорнії, США. Є  найвищим деревом на Землі. Висота дерева – 115,7м.


Доведено, що просто дивлячись на дерева, ми почуваємося щасливішими, менш напруженими.

Керівник гуртка Т. Кухаренко.

13 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Opmerkingen


bottom of page